Майамі. Се Шувэй перемогла першу ракетку світу на шляху до 1/8 фіналу

Майамі, США • 19-30 березня • хард • $9,035,428
Чинна чемпіонка: Слоан Стівенс (США)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Третє коло
Се Шувэй (Тайвань, 27) – Наомі Осака (Японія, 1) 4:6, 7:6(4), 6:3

Представниця Тайваню взяла реванш у японки за поразку в січні в третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

У другому сеті Се Шувэй програвала з рахунком 1:3 і 3:5, однак не дозволила своїй суперниці реалізувати перевагу і на тай-брейку зробила три міні-брейки, програвши один розіграш на своїй подачі.

Вирішальний сет Осака почала з двох поспіль виграних геймів, але тайваньке вдалося зрівняти рахунок. Японка знову вийшла вперед, але наступні чотири гейми залишилися за тайванської тенісисткою.

Се Шувэй здобула другу перемогу над першою ракеткою світу – в минулому році вона виявилася сильнішою Сімони Халеп у третьому колі Вімблдону. Загалом дана перемога стала для тайваньки п’ятою в матчах з представницями Топ-5 і третьою в цьому році.

За вихід у свій дебютний чвертьфінал на Miami Open 33-річна тенісистка посперечається з переможницею зустрічі між Каролін Возняцкі і Монікою Нікулеску.