Кароліна Плишкова: “Напевно, це був мій найкращий матч у Майамі”

Чеська тенісистка розповіла про вихід у півфінал турніру у США

У чвертьфіналі Miami Open Плишкова обіграла свою співвітчизницю Маркету Вондроушову.

“Перший сет був дуже завзятий. Я брала свої гейми, однак це було не так просто. Коли я програвала з рахунком 0:3 у другому сеті, постаралася агресивніше, і мені здається, що це спрацювало.

В цілому, я вважаю, цей матч, напевно, був найкращим на цьому турнірі. Вона відмінно грає в обороні, тому мені завжди доводилося виконувати на один удар більше. Такі тенісистки, як Маркету, діють у захисті більше, ніж інші, тому необхідно проводити більше розіграшів.

Зараз я відчуваю себе на 100%, але не у фізичному плані, тому що я провела тут кілька складних матчів. Але це добре, що я граю багато матчів, багато сетів або багато тренуюся. Я повністю пристосувалася до умов, особливо ввечері, тому що я завжди відігравала саме ввечері. Це здорово”.

За вихід у фінал Кароліна буде боротися з румункою Сімоною Халеп, якою вона програла сім з дев’яти зіграних матчів.

“Здається, вона тут теж зіграла кілька важких матчів, тому в мене є шанс її обіграти. Мій рівень піднімається, моя гра стає краще, тому я думаю, що це буде гарний матч.

Безумовно, у мене є шанс перемогти. В кожному нашому матчі у мене є шанс. Звичайно, рахунок особистих протистоянь не в мою користь, але шанс є завжди”.