Майамі. Існер на двох тай-брейках оформив путівку у фінал

Джон Існер другий рік поспіль виступить у вирішальному матчі Мастерса.

Майамі, США • 20-31 березня • хард • $6,993,450
Чинний чемпіон: Джон Існер (США)
Сітка турніру: кваліфікація • одиночний і парний розряд

Півфінал

Джон Існер (США, 7) – Фелікс Оже-Альяссим (Канада, Q) 7-6(3), 7-6(4)

Минулорічний чемпіон турніру знову буде боротися за титул в Майамі. 33-річний американець оформив свою 11-ю поспіль перемогу на Miami Open. На шляху до фіналу Існер не програв своїм суперникам жодного сету, 9 з 10 партій закінчилися на тай-брейках на користь американця. Раніше особистим рекордом успішних тай-брейків в рамках одного турніру для Джона було 7 виграних сетів – в 2007 році на турнірі у Вашингтоні та у 2017 році в Римі.

18-річний Фелікс Оже-Альяссим провів свій дебютний півфінал на Мастерсах, ставши наймолодшим учасником цієї стадії змагань в Майамі. Для канадця це був вже восьмий матч на турнірі, так як свій виступ на Miami Open він почав з кваліфікації.

Суперники провели на корті 1 годину 53 хвилини. Обидва записали на свій рахунок по 23 невимушені помилки. В активі Існера 32 віннера (21 ейс), 2 подвійні помилки і 2 реалізованих брейкпоинта з 4. Оже-Альяссим відзначився 20 виннерами (6 ейсів), 7 подвійними помилками і виграв 2 брейкпоинта з 6. Оже-Альяссим лідирував з брейком і по ходу першого (5-4), і по ходу другого сетів (5-2), але дістатися до сетболів не зумів.

Канадець зазнав перше за 6 матчів поразку від суперника з топ-10. Оже-Альяссим, зростання якого 193 сантиметри, провів свій 12-й поєдинок проти суперника зріст 187 см або вище (3 перемоги, 9 – програв).

Джон Існер проведе свій перший фінал в цьому році. У колекції американця 14 титулів АТР в одиночному розряді. У минулому сезоні Існер відіграв два вирішальні матчі і в обох святкував перемогу (Майамі/проти Олександра Звєрєва, Атланта/проти Райана Харрісона).

Другий учасник фіналу визначиться у протистоянні Роджера Федерера і Дениса Шаповалова.