Федерер очолив чемпіонську гонку ATP Race to London

федерер
федерерЗавдяки перемозі на турнірі ATP Miami Open в Маямі (США), швейцарський тенісист Роджер Федерер очолив чемпіонську гонку, піднявшись з четвертого місця на перше.

Лідер чемпіонської гонки ATP Race to London Роджер Федерер лише на 55 очок випереджає сербського тенісистка Новака Джоковича. Про це повідомляє БТУ.

Окрім перемоги на турнірі ATP Miami Open в Маямі (США), 37-річний швейцарець в нинішньому сезоні виграв також титул в Дубаї і був фіналістом “Мастерса” в Індіан-Веллсі.

Всього за перші три місяці сезону тенісисти виступили на Відкритому чемпіонаті Австралії, двох “Мастерсах” у США, чотирьох турнірах серії ATP 500 та інших змаганнях Тура.

Відразу на 17 позицій в чемпіонській гонці піднявся Джон Існер. Американець, який два роки поспіль виступає у фіналі “Мастерса” в Майамі, став шостим гравцем, який за сезон набрав більше 1000 очок.

Швейцарський тенісист Роджер Федерер перший в нинішньому сезоні виграв два титули. Він став чемпіоном Miami Open, обігравши в двох сетах Джона Існера, а в Дубаї обіграв Стефаноса Ціціпаса.

Author: Основна мова сайту