Джон Існер: “Незважаючи на біль у нозі, я не збирався достроково завершувати матч”

Фіналіст “Miami Open” поділився емоціями після поразки у вирішальному матчі Мастерса.

“Десь у першому сеті я почав відчувати невеликий біль у стопі і вона не зникала, а тільки ставала сильнішою. Це жахливе відчуття. Тому що ти ніби на острові, ні напарників по команді, за яких можна сховатися і боротися проти найбільшого гравця в історії. Ми граємо в такий приголомшливій атмосфері, а тут моя нога просто вбиває мене… Давайте начистоту, не те що б я виграв, якщо б не ця біль, але я міг би зробити цей матч більш цікавим, більш цікавим.

Чи думав я про те, щоб знятися? Немає. Але з рахунку 3-4 я розумів, що не виграю. Це дивне почуття. Ти йдеш подавати, це фінальний матч, а ти розумієш, що не виграєш. Роджер був надто добре. Перші п’ять геймів цього матчу зі мною все було в порядку. Потім вже виникла це біль. Раніше зі мною нічого подібного не відбувалося. У мене було всього кілька травм протягом кар’єри, мені дуже пощастило, я залишався здоровим так довго. Не було якогось конкретного моменту, просто я почав відчувати біль, яка наростала і наростала.

Ще до моєї травми Федерер дуже багато м’ячів повертав мені на прийомі, він блокує ці м’ячі, які летять після подачі. У першому геймі мені потрібно було постаратися проявити себе, я не відіграв відмінний гейм, і він змусив мене за це поплатитися. Я знав, що він добре сьогодні зіграє, що для нього м’яч буде здаватися величезною. Так що, в першій партії я не впорався зі своїм завданням”.