Вікторія Азаренко: “Півфінал проти Кербер був важливий тим, що я побачила, як можу грати проти топ-суперниць”

Білоруська тенісистка вперше з 2016 року зіграє у фіналі турніру WTA

На шляху до фіналу змагань в Монтерреї Азаренко здобула перемогу над лідером посіву Анжелік Кербер: 6:4, 4:6, 6:1.

“Це неймовірно. Я дуже задоволена тим, як грала сьогодні. Цей матч був важливий тим, що я побачила, як можу грати проти топ-суперниць. За останні роки я виграла не так багато подібних матчів, так що я рада, що зуміла підняти свій рівень тенісу.

У мене це вийшло після того, як я програвала 5:2 у другому сеті і майже змогла зрівняти рахунок. Потім я впевнено розпочала третій сет, користувалася своїми шансами і діяла агресивно. Я починаю звикати до тиску і приймати правильні рішення у важливих моментах.

Головне робити кроки поступово. Зібрати разом всі відразу дуже складно, тому я рада, що у мене виходить робити це по маленьких шматочках.

Напевно, цей матч був найбільш стабільним в цьому році. Раніше я провела кілька хороших матчів, але тільки сьогодні я грала на досить високому рівні протягом усієї зустрічі”.