Тайбей. Стаховський здобув перемогу в своєму першому матчі в одиночному розряді турніру

Сергій Стаховський продовжить виступ в одиночній сітці “челленджера”.

“TAIWAN SANTAIZI CHALLENGER” – ATP Challenger Tour
Тайбей, Тайвань • 8-14 квітня 2019 • хард • $ 162,480
Сітка турніру: посилання

Друге коло
Сергій Стаховський (Україна, 3) – Стефан Робер (Франція) 7-6(2), 6-2

У першій партії Стаховський не втримав перевагу (5-2) і не подав на сет за рахунку 5-4, але на тай-брейку віддав суперникові всього два розіграшу. Два брейка у другому сеті дозволили українцю оформити перемогу і путівку в третій коло за 1 годину та 19 хвилин.

Для Стаховського і Робера це перший очний поєдинок. 38-річний француз, який у рейтингу ATP зараз займає 284-е місце, в поточному сезоні виграла всього 4 матчі на “челленджерах”.

У третьому раунді українця чекає Максим Жанвье з Франції, якому Стаховський програв у першому раунді на турнірі в Сен-Брійо в кінці березня.

Нагадаємо, вчора Сергій Стаховський зазнав поразки в першому колі турніру в парному розряді.