Пасинок дизайнера Томмі Хілфігера вперше виграв матч у кваліфікації турніру ATP

21-річний Джуліан Оклеппо обіграв Мішу Звєрєва (АТР 72) у першому раунді кваліфікації на Мастерсі в Монте-Карло.

Оклеппо оформив перемогу на двох тай-брейках проти шостого сіяного: 7-6(2), 7-6(4).

Італійський тенісист, який у рейтингу ATP має очки тільки в парному розряді (в одиночному рейтингу ITF займає 284-е місце), отримав від організаторів «wild card» в кваліфікацію і вперше в кар’єрі провів матч на змаганнях ATP в одиночній сітці. У минулому році Джуліан виступив у парному розряді Мастерса в Римі і програв у першому колі.

View this post on Instagram

A post shared by Julian Ocleppo (JFO) (@1197jo) on Apr 13, 2019 at 7:32am PDT

У фіналі відбіркового етапу в Монако Оклеппо зіграє проти Гвідо Андреоцци (АТР 90) з Аргентини.

Джуліан Оклеппо – син італійського тенісиста Джанні Оклеппо (фіналіст Кубка Девіса-1980, 30-а ракетка світу в одиночному розряді і 53-я в парі) і американської моделі Ді Оклеппо. Другий чоловік Ді – відомий дизайнер Томмі Хілфігер. Джуліан не тільки брав участь у показах свого вітчима, але і сам є клієнтом модельного агентства «Next Models» в Мілані.

На рахунку Оклеппо 3 титулу на «челленджерах» в парному розряді (все на грунтових турнірах в Італії).

Вчора у Монте-Карло відбулося жеребкування першого в сезоні ґрунтового Мастерса. Боротьба в основній сітці змагань стартує вже завтра.