Рим. Младенович виграла п’ятий матч поспіль, Бертенс і Азаренко вийшли у чвертьфінал

На турнірі в Італії визначилися перші учасники чвертьфіналу

Internazionali BNL d’italia – Premier 5
Рим, Італія • 13-19 травня • грунт • $3,452,538
Чинна чемпіонка: Еліна Світоліна (Україна)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Третє коло

Кікі Бертенс (Нідерланди, 6) – Карла Суарес-Наварро (Іспанія) 6:4, 1:6, 6:3
Йоханна Конта (Великобританія) – Вінус Вільямс (США, WC) 6:2, 6:4
Вікторія Азаренко (Білорусь, WC) – Гарбинье Мугуруса (Іспанія) 6:4, 3:1 (відмова)
Христина Младенович (Франція, Q) – Ешлі Барті (Австралія, 8) 6:2, 6:3

Кікі Бертенс вдруге в цьому році обіграла Суарес-Наварро. У лютому голландска впоралася з іспанської тенісисткою в Досі. Бертенс виграла восьмий матч поспіль: минулого тижня вона стала чемпіонкою в Мадриді.

Йоханна Конта провела восьмий матч проти Вінус Вільямс і святкувала четверту перемогу. Британка програла в трьох попередніх зустрічах, у тому числі один раз на грунті: в 2017 році вона програла в третьому колі турніру в Римі.

Вікторія Азаренко взяла реванш у Гарбинье Мугурусы за поразку в квітні у фіналі турніру в Монтерреї, де також не змогла дограти матч, знявшись за рахунку 1:6, 1:3. Азаренко вперше з 2015 року зіграє в чвертьфіналі турніру в Римі.

Христина Младенович виграла п’ятий матч поспіль у Римі і здобула другу перемогу у цьому сезоні над суперницею з Топ-10. У лютому француженка обіграла Наомі Осаку (№1) в Дубаї. У минулому році Младенович програла Барті на траві в Істборні.

Чвертьфінальні пари: Осака/Бузэрнеску – Бертенс, Вондроушова/Касаткіна – Конта, Азаренко – Кенин/Плишкова, Младенович – Саккари/Квітова.