Симона Халеп впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру в Парижі

Чинна чемпіонка: Симона Халеп (Румунія)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Четвертий коло
Симона Халеп (Румунія, 3) – Ярма Свентек (Польща) 6:1, 6:0

Румунській тенісистці знадобилося 45 хвилин, щоб впоратися з 18-річною суперницею. Нагадаємо, що в минулому році Свентек стала півфіналісткою юніорського Ролан Гаррос, а потім виграла титул на Вімблдоні.

Халеп проведе третій чвертьфінал на французьких кортах: в 2014 і 2017 року вона доходила до фіналу турніру, а в минулому сезоні виграла тут свій дебютний титул на “мэйджорах”.

Сьогоднішня перемога стала для Сімони 28-й у Парижі (при 8 поразках) і 80-й на турнірах Великого Шолома. Це кращий показник румунки серед інших змагань даного рівня: Australian Open (19-9), Вімблдон (17-8), US Open (16-9).

Зазначимо, що цей матч зайняв друге місце в списку найбільш коротких зустрічей в поточному сезоні, що завершився з повним рахунком. У травні на турнірі в Мадриді Халеп не програла жодного гейму Вікторії Кужмовой і виграла матч за 44 хвилини.

Суперницею Сімони Халеп у чвертьфіналі стане переможниця матчу між американкою Амандою Анісімовою і Оленою Большової з Іспанії.