Юніори. Захаров виграв титул в Молдові, Зейналова стала чемпіонкою на Кіпрі

Українські тенісисти провели фінальні матчі на турнірах ITF World Tennis Tour Juniors

У суботу, 1 червня, завершилися фінальні матчі на турнірах п’ятої категорії в Кишиневі і Лімассолі.

Володимир Захаров, який отримав у столиці Молдови перший номер посіву, у трьох сетах переміг четвертого сіяного француза Аморі Ренеля: 6:1, 4:6, 6:4. Цей титул став для 16-річного одесита другим у цьому році: у березні він виграв турнір п’ятої категорії в Латвії.

Днем раніше Захаров разом зі своїм співвітчизником Анатолієм Волошиним став фіналістом у парному розряді. У вирішальному матчі українці програли болгарину Самуїлу Конову та Іллі Сницарю з Молдови: 3:6, 2:6.

Катерина Рублевська провела в Кишиневі свій дебютний фіналу в одиночному розряді на турнірі ITF World Tennis Tour Juniors. 16-річна харків’янка, яка також була лідером посіву, програла другій ракетці змагань Ганні Зыряновой з Росії: 4:6, 2:6.

Сабіна Зейналова продовжила свою переможну серію в юніорському турі, яка складає вже 16 матчів, включаючи ігри в парному розряді.

У фіналі турніру в Лімассолі 15-річна киянка, посіяна під третім номером, перемогла п’яту сіяну Челсі Фонтенель зі Швейцарії: 7:6(4), 6:3. У квітні Зейналова виграла свій дебютний титул на турнірі п’ятої категорії в Ірані.

У парному розряді Сабіна грала разом з британкою Шарлотт Расселл. У фінальному матчі дівчата обіграли Терезу Хаас і Емму Штаубер з Німеччини: 6:2, 7:5.