Штутгарт. Молчанов і Сітак святкують бойову перемогу на старті змагань

Денис Молчанов і Артем Сітак відіграли десять матчболов в першому раунді.

Штутгарт, Німеччина • 10-16 червня • трава • €630,785
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)
Сітка турніру: кваліфікація • одиночний і парний розряд

Перше коло
Денис Молчанов (Україна) / Артем Сітак (Нова Зеландія) – Марсело Демолинер (Бразилія) / Дивидж Шаран (Індія) 5-7, 7-6(14), 11-9

За весь перший сет суперники не заробили жодного брейкпоинта, поки в 12-му геймі на подачі українця і новозеландця не став рахунок “рівне”. Вирішальний м’яч у свій актив записали Демолинер і Шаран, оформивши партію в свій актив.

У другому сеті шансів на брейк у дуетів знову не було до 12-го гейму. Чотири матчболи на своїй подачі відіграли Молчанов і Сітак, а потім на тай-брейку – ще два. Денис та Артем з 12-го сетболи зуміли перевести поєдинок на вирішальний тай-брейк. Демолинер і Шаран не скористалися своєю перевагою (вели 8-3) і ще чотирма матчболами. Поступаючись 5-9, Молчанов і Сітак виграли наступні шість очок поспіль і оформили путівки у чвертьфінал. Тенісисти провели на корті 1 годину і 48 хвилин.

Суперники пари Молчанов / Сітак по 1/4 фіналу визначиться у матчі Пірс / Суарес – Путц / Штруфф.