Цинциннаті. Медведєв виграв свій дебютний титул на Мастерсах

23-річний тенісист став переможцем змагань у США.

Цинциннаті, США • 11-18 серпня • хард • $4,937,120
Сітка турніру: кваліфікація • одиночний і парний розряд

Фінал
Данило Медведєв (Росія, 9) – Давид Гоффен (Бельгія, 16) 7-6(3), 6-4

Фінальне протистояння тривало трохи більше 1,5 години. По ходу першого сету Медведєв лідирував 4-1, але Гоффену вдалося зрівняти рахунок. На тай-брейку росіянин оформив 5 міні-брейків проти 3 у суперника. У другій партії Медведєв зробив брейк на старті і в результаті довів матч до перемоги, відігравши два брейкпоинта у заключному геймі.

Данило Медведєв вперше став переможцем на турнірах серії АТР 1000. В Цинциннаті Медведєв обіграв таких суперників як Кайл Едмунд, Бенуа Пер, Ян-Леннард Штруфф, Андрій Рубльов і Новак Джоковіч.

Для росіянина це був другий фінал на Мастерсах: у своєму дебютному титульному матчі в цьому місяці він програв Рафаелю Надалю у Канаді. Раніше в серпні росіянин поступився у фіналі у Вашингтоні Ніку Кириосу на двох тай-брейках. У поточному сезоні Медведєв став чемпіоном на турнірі в Софії, тепер в колекції тенісиста 5 титулів АТР в одиночному розряді. Данило також вийшов в лідери сезону за кількістю перемог (44).

Давид Гоффен провів свій перший вирішальний поєдинок на змаганнях АТР 1000, встановивши національний рекорд. 28-річний бельгієць також боровся за 5-й титул АТР. Для Гоффена це третя поразка у фіналах поспіль (Підсумковий турнір-2017, Галле-2019).

Перемога в Цинциннаті дозволяє Медведєву вперше в кар’єрі піднятися на 5-е місце в рейтингу ATP, а окуляри за фінал виводять Гоффена на 15-е місце.