US Open. Осоріо Серрано – перша чемпіонка “Шолома” з Колумбії, Форейтек – третій чех, який переміг у Нью-Йорку

Підсумки юніорського турніру на Відкритому чемпіонаті США

US Open Junior Tennis Championships – ITF Juniors Grade A
Нью-Йорк, США • 1-8 вересня • хард
Сітки турніру (дівчата): кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд
Сітки турніру (хлопці): кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Фінал. Дівчата
Марія Каміла Осоріо Серрано (Колумбія, 4) – Олександра Єпіфанова (США, Q) 6:1, 6:0

Колумбійська тенісистка вдруге приїхала в Нью-Йорк і виграла дебютний титул Великого Шолома. У минулому сезоні Осоріо Серрано поступилася в півфіналі US Open. В цьому році колумбійка повторила цей результат на Ролан Гаррос. На шляху до титулу Марія Каміла програла лише один сет.

Шлях до перемоги:
R64: Діана Шнайдер (Росія) 6:4, 6:3
R32: Кеті Волинець (США) 6:4, 6:4
R16: Ебігейл Форбс (США, 13) 7:5, 7:6(3)
QF: Камілла Бартоне (Латвія, 7) 6:3, 6:4
SF: Оксана Селехметьева (Росія) 6:3, 6:7(3), 6:4
FR: Олександра Єпіфанова (США, Q) 6:1, 6:0

Нагадаємо, що минулого року 17-річна колумбійка стала бронзовим призером в одиночному розряді Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі і зайняла друге місце в міксті.

Осоріо Серрано стала першою представницею Колумбії, якій вдалося виграти одиночний юніорський “Шолом”. У 2007 році Маріана Дуке Марини дійшла до фіналу Відкритого чемпіонату Франції, програвши Алізе Корне. Перемога в Нью-Йорку дозволила Марії Каміллі піднятися на сім позицій у юніорському рейтингу і зайняти перше місце.

Фінал. Хлопці
Йонаш Форейтек (Чехія, 4) – Еміліо Нава (США, 8/WC) 6:7(4), 6:0, 6:2

Чеський тенісист виграв перший в кар’єрі турніру Великого Шолома серед гравців до 18 років. Зазначимо, що в цьому році Форейтек виграв парні титули на Відкритому чемпіонаті Австралії і Вімблдоні.

R64: Закарі Свайда (США, WC) 6:3, 6:3
R32: Лука Нарді (Італія) 6:3, 6:2
R16: Петер Макк (Угорщина, 16) 6:1, 3:6, 6:2
QF: Мілан Вельт (Німеччина, Q) 3:6, 7:5, 7:5
SF: Брендон Накашіма (США, 11) 7:6(4), 6:3
FR: Еміліо Нава (США, 8/WC) 6:7(4), 6:0, 6:2

Йонаш став сьомим тенісистом з Чехії, який виграв одиночний “мейджор” і третім, який переміг на US Open. У 2006 році юніорський титул в Нью-Йорку оформив Душан Лойда, а в 2014 році чемпіонкою стала Марі Боузкова.

Перемога на US Open допомогла 18-річному чеху піднятися на вершину юніорського рейтингу.