Кубок Девіса. Марченко і Балаш будуть догравати свій матч завтра

Вирішальний п’ятий матч у протистоянні збірних України та Угорщини буде завершено в понеділок.

Кубок Девіса • Світова група • Європа/Африка
14-15 вересня • Будапешт, Угорщина

УГОРЩИНА – УКРАЇНА 2-2
Неділя. День 2

Ілля Марченко – Аттіла Балаш 4-6, 5-5, поєдинок зупинений

Тенісисти провели на корті трохи більше 1,5 години, після чого через темряву матч був зупинений за підсумками 10 геймів у другому сеті. У першому сеті суперники тільки один раз дійшли до брейкпоинтов: Марченко втратив гейм на подачі (1-2), а Балаш втримав відрив до кінця партії. У другому сеті українець відіграв подвійний брейкпоинт також в третьому геймі, після чого тенісисти по черзі брали свої подачі. Іллі вдалося нав’язати боротьбу в 10 геймі, українець заробив один сетбол, але ним не скористався. При рахунку 5-5 організатори прийняли рішення зупинити гру.

В цьому році Ілля Марченко і Аттіла Балаш провели перший очний поєдинок: у кваліфікації на Вімблдоні угорець оформив перемогу в трьох сетах. У тому поєдинку українець лідирував 6-2, 5-1 і не скористався матчболами.

Раніше сьогодні український дует Сергій Стаховський / Денис Молчанов поступився у боротьбі з угорської парою Мартон Фучович / Аттіла Балаш.

У суботу українська команда здобула одне очко (Сергій Стаховський обіграв Аттілу Балаша), а пізніше рахунок зрівняла угорська збірна (Мартон Фучович був сильнішим Іллі Марченко). Вперше в кар’єрі Сергій Стаховський у рамках матчевій зустрічі в Кубку Девіса виграв два одиночних матчу на ґрунті.

Переможець матчу Угорщина – Україна отримає путівку в кваліфікацію Фіналу Кубка Девіса-2020, а програла збірна в наступному році буде грати в плей-офф Першої Світової групи.