Лас-Вегас. Калініна програє у вирішальному матчі

Вчора, 11:49

Збірна Франції втретє стала переможцем Кубка Федерації

Вчора, 10:45

Надаль і Джокович посперечаються за перше місце в рейтингу і інші факти Підсумкового турніру ATP

Вчора, 08:53

Х’юстон. Завацька та Калініна зіграють в основній сітці

Домінік Тім за 1 годину і 40 хвилин оформив перемогу в своєму стартовому матчі в групі.

Nitto ATP Finals
Лондон, Великобританія • 10-17 листопада • хард (зал) • $9,000,000
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Бьорна Борга. Перший раунд
Домінік Тім (Австрія, 5) – Роджер Федерер (Швейцарія, 3) 7-5, 7-5

Для 26-річного австрійця це третя в цьому році перемога над швейцарським тенісистом (Індіан-Уеллс, Мадрид). Суперники провели на корті 1 годину і 40 хвилин. В активі Тіма 21 віннер при 22 невимушених помилках, 1 ейс і 1 подвійна, 3 реалізованих брейкпоинта з 5. На рахунку Федерера 24 віннера при 22 невимушених помилках, 5 ейсів і жодної подвійної, 1 реалізований брейкпоинт з 4.

– Домінік Тім посів друге місце в групі Бьорна Борга за підсумками першого ігрового дня. У першому поєдинку змагань Новак Джокович віддав всього 3 гейми Маттео Берреттини.

– Роджер Федерер другий рік поспіль зазнає поразки у своєму стартовому матчі на Підсумковому турнірі.

У другому раунді зіграють Новак Джокович і Домінік Тім (6-3) і Роджер Федерер – Маттео Берреттини (1-0).

Джокович і Тім раніше в цьому сезоні провели 2 поєдинку: на Мастерсі в Мадриді перемогу на двох тай-брейках оформив Новак, а Домінік узяв реванш у дводенному протистоянні на Ролан Гаррос. Федерер і Берреттини свій перший очний матч зіграли в цьому році на Вімблдоні, де сильнішим був швейцарець.