ATP Challenger Tour. Новак виграв другий турнір у сезоні, дебютний титул для японця з четвертої сотні світового рейтингу

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, які завершилися минулого ігрового тижня

PEUGEOT SLOVAK OPEN 2019 (Братислава, Словаччина. Хард) – €114,800 +H
Основна сітка

Фінал
Д. Новак (Австрія, 126) – [5] Д. Джумхур (Боснія, 103) 6-1 6-1

• 26-річний Денніс Новак виграв другий челленджер в цьому році і вдруге переміг на закритому харді. Австрієць здобув у Братиславі шість перемог, програвши лише два сети. Титул приносить Новаку € 15,270 призових і 110 рейтингових очок. Нову ігрову тиждень він починає на 108-й позиції в рейтингу АТР (+18);

• Парний титул у Братиславі виграли другі сіяні – датчанин Фредерік Нільсен і німець Тім Пютц

Knoxville Challenger (Knoxville, США. Хард) – $54,160 +H

Фінал
    М. Ммо (США, 294) – [8] К. О Конелл (Австралія, 140) 6-4 6-4

• 21-річний Майкл Ммо виграв перший челленджер в цьому році і п’ятий за кар’єру. Американець протягом останніх чотирьох років виграє мінімум один челленджер за сезон. В Ноксвіллі Ммо виграв шість матчів, віддавши суперникам лише один сет. Титул приносить американцеві $7,200 призових і 80 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він піднімається на 238-ю позицію (+56);

• Парний турнір в Ноксвіллі виграли мексиканець Ханс Хеш-Вердуго і Адріан Менендеш-Масейраш з Іспанії;

2019 Hyogo Noah Challenger (Кобе, Японія. Хард) – $54,160 +H

Фінал
    Е. Ватануки (Японія, 302) – [2] Ю. Сугита (Японія, 107) 6-2 6-4

• 21-річний Есукэ Ватануки виграв перший челленджер у кар’єрі. Японець дуже впевнено провів турнір, не програвши за шість матчів жодного сету і жодного разу не віддав суперникам більше чотирьох геймів за сет. Дебютний титул поповнить банківський рахунок Ватануки на $7,200 призових, а 80 рейтингових очок піднімають його на 226-е місце у світовій класифікації (+76);
  • Парний титул з Японії відвозять індійські тенісисти Пурав Раджа і Рамкумар Раманатан, посіяні під четвертим номером;

URUGUAY OPEN (Монтевідео, Уругвай. Грунт) – $54,160 +H

Фінал

• [5] Ж. Мунар (Іспанія, 98) – [3] Ф. Дельбонис (Аргентина, 77) 7-5 6-2
  • 22-річний Жауме Мунар виграв перший челленджер в сезоні і четвертий за кар’єру. Іспанець провів п’ять матчів у Монтевідео, за які програв чотири сети і лише фінал виграв у двох партіях. Перемога в Уругваї принесла Мунару $7,200 призових і 80 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він займає 87 позицію (+11)
  • Парний титул у Монтвидео виграли аргентинці Факундо Баньис та Андрес Молтені, які були посіяні під третім номером;

На цій ігрового тижня будуть зіграні п’ять турнірів ATP Challenger Tour:

• Х’юстон, США | Challenger 125 | Призовий фонд: $162,480 +H | ТОП-3 посіву: Теніс Сандгрен (США), минулорічний чемпіон Бредлі Клан (США) та Іво Карлович (Хорватія). Турнір проводиться вдруге;
  • Шампейн, США | Challenger 80 | Призовий фонд: $54,160 +H | ТОП-3 посіву: Денис Кудла (США), Блаж Ролу (Словенія) і Еміліо Гомес (Еквадор). Турнір проводиться з 1996 року, в минулому році став чемпіоном Райлі Опелка з США;
  • Пуна, Індія | Challenger 80 | Призовий фонд: $54,160 +H | ТОП-3 посіву: Пражнеш Гуннесваран (Індія), Джеймс Дакворт (Австралія) і Суміт Нагаль (Індія). Турнір проводиться з 2014 року, в минулому сезоні переможцем став Еліас Міри зі Швеції;
  • Гельсінкі, Фінляндія | Challenger 80 | Призовий фонд: €46,600 +H | ТОП-3 посіву: Хенрі Лааксонен (Швейцарія), Норберт Гомбош (Словаччина) і Томас Фаббиано (Італія). Турнір проводиться вперше;
  • Ортисей, Італія | Challenger 80 | Призовий фонд: €46,600 +H | ТОП-3 посіву: Стефано Травалья (Італія), Яннік Синнер (Італія), Сальваторе Карузо (Італія). Турнір проводиться з 2010 року, в минулому році чемпіоном став француз Уго Умбер.
  • Author: Іван Муженко