Раоніч не зіграє у Фіналі Кубка Девіса, збірна Хорватії змінює капітана

Лас-Вегас. Калініна програє у вирішальному матчі

10.11.19 11:49

Збірна Франції втретє стала переможцем Кубка Федерації

10.11.19 10:45

Надаль і Джокович посперечаються за перше місце в рейтингу і інші факти Підсумкового турніру ATP

Збірна Канади внесла заміну в заявку, а чинні чемпіони представили нового капітана.

Мілош Раоніч через травму спини не виступить на турнірі в Мадриді, який стартує вже наступного тижня. З 2015 року екс-третя ракетка світу брав участь лише в двох матчевих зустрічах своєї збірної: у 2015 році проти Японії (1-1) і в минулому році проти Нідерландів (2-0). Його місце в заявці зайняв Брейден Шнур (ATP 94).

Федерація тенісу Хорватії припинила співпрацю з Желько Краяном. 40-річний фахівець в минулому році разом зі своїми підопічними виграв командний турнір. У фіналі хорвати здолали збірну Франції. Відомо, що новим капітаном збірної Хорватії став Франко Шкугор. У заявці торішніх переможців Іво Карлович мав замінити вибулого із-за травми Марина Чиліча, проте 40-річний Карлович віддав перевагу виступити на челленджері. Тенісист хоче заробити більше очок на свій рейтинг, щоб повернутися в топ-100 і гарантувати собі місце в сітці Відкритого чемпіонату Австралії-2020.

Змагання Davis Cup Finals в Мадриді стартують 18 листопада. Матч між командами Хорватії та Росії відкриє перший розіграш командного чемпіонату в оновленому форматі.