ATP Finals. Надаль йде від поразки в тригодинному протистоянні з Медведєвим

Еліна Світоліна збере відомих гостей на благодійному гала-вечері в Києві

Ілля Марченко: “Сезон, ймовірно, для мене закінчився”

Вчора, 18:16

Екс-четверта ракетка світу завершила професійну кар’єру

Вчора, 10:41

Збірна України знову втрачає позиції в підсумковому рейтингу націй

Рафаель Надаль відіграється з матчболи рахунки 1-5 у вирішальному сеті проти Данила Медведєва.

Nitto ATP Finals
Лондон, Великобританія • 10-17 листопада • хард (зал) • $9,000,000
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Андре Агассі. Другий раунд
Рафаель Надаль (Іспанія, 1) – Данило Медведєв (Росія, 4) 6-7(3), 6-3, 7-6(4)

По ходу третього сету Медведєв лідирував з подвійним брейком (4-0), мав 2 брейкпоинта, щоб повести 5-0, а потім за рахунку 5-1 – матчбол на подачі іспанця. Надалю вдалося захистити гейм (2-5) і далі відіграти два брейка. У 12-му геймі росіянин взяв свою подачу, поступаючись 0-30, щоб перевести гру на тай-брейк. З рахунку 3-4 на тай-брейку Надаль захистив два очки, після чого оформив два міні-брейку.

Тенісисти провели на корті 2 години 46 хвилин. В активі 33-річного іспанця 26 віннерсів і 27 невимушених помилок, 4 ейси при 2 подвійних помилках, 4 реалізованих брейкпоинта з 9. На рахунку 23-летненего росіянина – 41 віннер та 40 невимушених помилок, 21 ейс при 2 подвійних, 2 реалізованих брейкпоинта з 6. За матч Надаль виграв на 3 очки більше, ніж його суперник, – 108 проти 105.

Для тенісистів це був третій очний поєдинок в сезоні. Надаль обіграв Медведєва в двох сетах у фіналі Мастерса в Монреалі, а на Відкритому чемпіонаті США здолав росіянина в 5 партіях.

У першому колі В Групі Андре Агассі Медведєв зазнав поразки від Стефаноса Циципаса, а Надаль програв діючого чемпіону Олександру Звєрєва.