Гельсінкі. Стаховський пробився у чвертьфінал турніру

Рафаель Надаль оформив свою другу перемогу в Групі Андре Агассі.

Лондон, Великобританія • 10-17 листопада • хард (зал) • $9,000,000
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Група Андре Агассі. Третій раунд
Рафаель Надаль (Іспанія, 1) – Стефанос Циципас (Греція, 6) 6-7(4), 6-4, 7-5

Для тенісистів це був четвертий очний матч в цьому сезоні (Надаль вів 4-1 в загальній статистиці). Суперники провели на корті 2 години 54 хвилини. У першому сеті нікому з гравців не вдалося заробити навіть брейкпоинт, а у другій і третій партіях Надаль оформив по брейку.

В активі Рафаеля Надаля 38 віннерсів і 30 невимушених помилок, 6 ейсів при 3 подвійних, 2 реалізованих брейкпоинта з 9. На рахунку Стефаноса Циципаса 34 віннерсів при 33 невимушених помилках, 11 ейсів при 3 подвійних помилки, грек за весь матч не отримав жодного шансу на брейк. Вперше за 32 поєдинку Надаля на ATP Finals його суперник не заробив хоча б один брейкпоинт у їх протистоянні.

Нагадаємо, що 21-річний Стефанос Циципас забезпечив собі вихід у півфінал за підсумками двох раундів, обігравши Данила Медведєва і Олександра Звєрєва.

33-річний іспанець здобуває свою другу перемогу на груповому етапі, таким чином зберігаючи можливість пройти далі. Надаль отримає путівку в півфінал тільки в разі перемоги Медведєва над Звєрєвим у вечірньому матчі. Перемога Звєрєва гарантує йому місце в 1/2 Підсумкового чемпіонату вже другий рік поспіль.