Драматична перемога Тенісисту в матчі з Карреньо Бустой – кращий камбек сезону на турнірах Великого Шолома (ВІДЕО)

01.12.19 13:11

Еліна Світоліна: “Те, в якому світлі мене виставила Федерація тенісу України, було дуже негарно з їх боку”

Офіційний сайт АТР визначив п’ять кращих камбеків на турнірах Великого Шолома в 2019 році

5. Альяж Бедене (Словенія) – Бенуа Пер (Франція) 4-6 6-7(3) 6-2 7-5 7-6(4)
US Open | 2-й коло

Словенська тенісист за 4 години зумів зробити камбек, поступаючись 0-2 по сетах у матчі з 26-ю ракеткою світу. Бенуа Пер лідирував 5-3 в четвертій партії і заробив потрійний матчбол на своїй подачі, але втратив свою перевагу і програв 15 з 17 наступних розіграшів. У вирішальному сеті Бедене знову перебував у ролі наздоганяючого, але зумів відігратися з рахунку 0-3 і вирвати перемогу на тайбрейку.

4. Марін Чіліч (Хорватія) – Фернандо Вердаско (Іспанія) 4-6 3-6 6-1 7-6(8) 6-3
Australian Open | 3-й коло

Вердаско був близький до перемоги в четвертому сеті, але втратив два матчболи на тайбрейку, в тому числі, допустив подвійну помилку при рахунку 8-7. Поєдинок тривав 4 години 18 хвилин, завершився перемогою Марина Чиліча майже в годину ночі.

3. Ніколя Маю (Франція) – Марко Чеккинато (Італія) 2-6 6-7(6) 6-4 6-2 6-4
Roland Garros | 1-й коло

37-річний француз зробив одну з головних сенсацій першого кола “Ролан Гаррос”, обігравши торішнього півфіналіста. Це була перша перемога над гравцем топ-20, для Маю на кортах “Ролан Гаррос” і лише друга перемога, в 40 матчах на турнірах Великого Шолома, де він програв перші два сети.

2. Хен Чон (Корея) – Фернандо Вердаско (Іспанія) 1-6 2-6 7-5 6-3 7-6(3)

Іспанець виграв перші два сети за 58 хвилин, але корейському тенісистові вдалося перевести гру у вирішальний сет. Вердаско лідирував у п’ятій партії 3-1 і подавав на матч за рахунку 5-3, але знову дозволив супернику відігратися. Чон врятував один матчбол на своїй подачі при рахунку 5-6 і не залишив іспанцеві шансів на вирішальному тайбрейку.

1. Кей Нісікорі (Японія) – Пабло Карреньо Буста (Іспанія) 6-7(8) 4-6 7-6(4) 6-4 7-6(8)
Australian Open | 4-й коло

Один з найдраматичніших матчів сезону тривав 5 годин 5 хвилин. Іспанський тенісист, вигравши два перших сети, лідирував з брейком і в третій партії, але Тенісисту зумів відігратися. У вирішальному сеті врятувався вже Карреньо Буста, коли японець подавав на матч за рахунку 5-4. Тайбрейк п’ятого сету був ознаменований спірною ситуацією, після якої Кареньо-Буста, що лідирував 8-5, не зумів виграти жодного очка і у підсумку програв поєдинок.

Нагадаємо, що раніше, офіційний сайт Асоціації тенісистів професіоналів відібрав п’ять кращих камбеків сезону на турнірах АТР.