US Open. Олімпійська чемпіонка Ігор у Парижі взяла лише три гейми у чвертьфінальному матчі та залишила турнір

Новини

Вчора, 22:57
US Open. Кіченок та Остапенко вперше вийшли до півфіналу змагань 02.09.24 06:45
US Open. Кіченок та Остапенко вдруге в кар'єрі зіграють у чвертьфіналі турніру 30.08.24 23:02
US Open. Костюк програла Наварро і не змогла вперше вийти до 1/8 фіналу Китайська тенісистка Чжен Ціньвень не змогла пройти до півфіналу Відкритого чемпіонату США
Нью-Йорк, США • 26 серпня – 8 вересня • хард • $30,329,000
Діюча чемпіонка: Коко Гауфф (США)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Чвертьфінал
Чжен Циньвень (Китай, 7) – Аріна Соболенко (-, 2) 1:6, 2:6

Чжен Циньвень втретє зіграла проти Арини Соболенко та втретє програла їй, не взявши ні сета. Цього сезону тенісистки зіграли один з одним у фіналі Australian Open, а минулого сезону також зустрілися у чвертьфіналі US Open. Олімпійську медаль на Іграх у Парижі.

Аріна Соболенко вдев'яте зіграє у півфіналі турніру Grand Slam (четвертий рік поспіль у Нью-Йорку) і свій наступний матч проведе проти американки Еммі Наварро, з якою вже двічі грала цього сезону: програла в Індіан-Уеллс і перемогла на Ролан Гаррос. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram. //www.youtube.com/embed/O3iQD0VmGBc?si=3_wu6WErsR8QDiS-“title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allowfullscreen>

+
Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.