US Open. Пегула вперше зіграє у фіналі турніру Grand Slam і боротиметься за титул у матчі проти Соболенка

Новини

Вчора, 09:30
Людмила Кіченок за підсумками US Open оновить національний рейтинговий рекорд у парному розряді 04.09.24 23:26
US Open. Кіченок та Остапенко здобули розгромну перемогу у півфіналі та боротимуться за титул 03.09.24 22:57
US Open. Кіченок та Остапенко вперше вийшли до півфіналу змагань 02.09.24 06:45
US Open. Кіченок та Остапенко вдруге у кар'єрі зіграють у чвертьфіналі турніру У жіночій сітці Відкритого чемпіонату США відома фінальна пара
US Open – Grand Slam
< b>Нью-Йорк, США • 26 серпня – 8 вересня • хард • $30,329,000
Дійсна чемпіонка: Коко Гауфф (США)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Півфінал
Аріна Соболенко (-, 2) – Емма Наварро (США, 13) 6:3, 7:6(2)
Джесіка Пегула (США, 6) – Кароліна Мухова (Чехія) 1:6, 6: 4, 6:2

Джесіка Пегулавдруге зіграла проти Кароліни Мухової і знову перемогла її, програвши перший сет (їхній перший поєдинок відбувся за тиждень до старту US Open, на турнірі в Цинциннаті). По ходу гри американка поступалася 1:6, 0:2, після чого взяла 12 із 16 зіграних геймів.

30-річна Пегула вперше зіграє у фіналі турніру Grand Slam, дебютувавши на стадії півфіналу. Американська тенісистка проведе свій 14-й фінал на рівні WTA-туру та боротиметься за сьомий титул. Цього року вона виграла турніри у Берліні (WTA 500) та Торонто (WTA 1000), а також стала призером у Цинциннаті (WTA 1000).

У фіналі суперницею Джесіки Пегули стане “нейтральна” Аріна Соболенко, яка перемогла у своєму півфіналі іншу американську тенісистку Емму Наварро – 6:3, 7:6(2).

За тиждень до старту на US Open Пегула програла Соболенко у фіналі турніру в Цинциннаті. Загальний рахунок їхнього протистояння – 5:2 на користь Соболенка.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.