Кіченок та Остапенко першими гарантували собі участь у парному Підсумковому чемпіонаті WTA

Новини

Вчора, 22:30
Людмила Кіченок: "Кожен раз, коли я перемагаю, я хочу присвячувати цю перемогу українському народу, який тяжко бореться" Вчора, 20:44
US Open. Кіченок та Остапенко виграли дебютний спільний титул Grand Slam 04.09.24 23:26
US Open. Кіченок та Остапенко здобули розгромну перемогу у півфіналі та боротимуться за титул Українсько-латвійський тандем вдруге зіграє на WTA Finals

Після перемоги у фіналі Відкритого чемпіонату США Людмила Кіченок та Олена Остапенко очолили чемпіонські перегони сезону і першими гарантували собі місце на Підсумковому чемпіонаті WTA.

Тенісистки вдруге зіграють на WTA Finals. У 2022 році Людмила та Олена вийшли з групи, здобувши одну перемогу і в півфіналі поступилися першій сіяній парі Барбора Крейчикова/Катержина Синякова (Чехія).

Цього року Людмила Кіченок та Олена Остапенко дійшли до фіналу Australian Open та виграли титул на US Open. Тенісистки стали чемпіонами на турнірах WTA 500 у Брісбені та Істбурні, а також призерами змагань WTA 500 у Чарльстоні.

У понеділок Людмила Кіченок уперше підніметься на п'яте місце у рейтингу WTA, що стане новим українським рекордом для парного тенісу. Олена Остапенко стане шостою ракеткою світу в парі, що буде її новим особистим рекордом (в одиночному розряді вона залишить топ-10, опустившись на 12 місце).