US Open. Пегула перемогла лідера рейтингу Швентек на шляху до дебютного півфіналу домашнього турніру

Новини

Вчора, 22:30
Людмила Кіченок: "Кожен раз, коли я перемагаю, я хочу присвячувати цю перемогу українському народу, який тяжко бореться" Вчора, 20:44
US Open. Кіченок та Остапенко виграли дебютний спільний титул Grand Slam 04.09.24 23:26
US Open. Кіченок та Остапенко здобули розгромну перемогу у півфіналі та боротимуться за титул Джесіка Пегула вперше зіграє у півфіналі на змаганнях рівня Grand Slam

US Open – Grand Slam
Нью-Йорк, США • 26 серпня – 8 вересня • хард • $30,329,000
Діюча чемпіонка: Коко Гауфф (США)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Чвертьфінал
Джесіка Пегула (США, 6) – Іга Швентек (Польща, 1) 6:2, 6:4

Американська тенісистка записала до свого активу четверту перемогу в десяти матчах проти Швентек і вперше у кар'єрі зіграє у півфіналі US Open. Пегулі вдалося перервати серію з шести поспіль поразок у чвертьфіналах турнірів Grand Slam. Нагадаємо, що перед виступом у Нью-Йорку американка перемогла на турнірі WTA 1000 у Торонто і дійшла до фіналу на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті. Також Пегула провела дев'ятий матч проти чинної першої ракетки світу і здобула четверту перемогу.

За вихід у фінал US Open американка боротиметься з Кароліною Муховою, яка також не програла жодного сета на шляху до півфіналу турніру. У середині серпня Пегула обіграла чешку у другому колі турніру в Цинциннаті. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram “490” src=”https://www.youtube.com/embed/AXrP9ZG8-y0″ frameborder=”0″ allowfullscreen>

+
Друзі, проект “Komentator.net “просить вашої підтримки!”
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.