US Open. Сіннер вийшов у свій другий фінал Grand Slam, Фрітц у п'яти сетах здолав Тіафо

Новини

Вчора, 22:30
Людмила Кіченок: "Кожен раз, коли я перемагаю, я хочу присвячувати цю перемогу українському народу, який тяжко бореться" Вчора, 20:44
US Open. Кіченок та Остапенко виграли дебютний спільний титул Grand Slam 04.09.24 23:26
US Open. Кіченок та Остапенко здобули розгромну перемогу у півфіналі та боротимуться за титул Результати півфінальних матчів на Відкритому чемпіонаті США

+

Яннік Сіннер здобув 60-ту перемогу в основній сітці турнірів Grand Slam і вдруге у кар'єрі вийшов у фінал турніру такого рівня. Нагадаємо, що у січні цього року італієць став чемпіоном на Australian Open. Синнер – перший італійський тенісист в історії US Open, який зіграє у фіналі. Також Яннік став першим гравцем з Італії у Відкритій Ері, який вийшов у фінал “мейджора” більше одного разу.

Тейлор Фрітцвиграв сьомий з восьми зіграних матчів проти Френсіса Тіафо і проведе свій дебютний фінал на мейджорах. Тенісист став першим американцем з 2006 року, який зміг вийти у фінал домашнього турніру. Grand Slam Роддік також був останнім американцем у фіналі – у 2009 році він поступився Федереру у матчі за титул на Вімблдоні.

Сіннер і Фріц раніше грали один проти одного два рази: у 2021 році американець був сильнішим у четвертому колі “Мастерса” в Індіан-Уеллс, а минулого сезону італійський тенісист там же взяв реванш у чвертьфіналі.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. “0” allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.