Ченду. Урсу не зміг здобути дебютну перемогу у кваліфікації турніру ATP

Новини

Сьогодні, 14:15
Хуахін. Ястремська зазнала п'ятої поразки поспіль, поступившись 130-й ракетці світу на старті змагань Вчора, 14:28
Сеул. Костюк у двох сетах виграла свій стартовий матч 14.09.24 21:50
Кубок Девіса. Крутих зазнав поразки від лідера збірної Ізраїлю, не подавши на матч у вирішальному сеті 14.09.24 20:19
Хуахін. Ястремська та Цуренко зіграють у одиночному розряді Вадим Урсу програв у першому раунді відбору на змаганнях у Китаї
Chengdu Open – ATP 250
Ченду, Китай • 18-24 вересня • хард • $1,269,245
Діючий чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Кваліфікація. Перше коло
Вадим Урсу (Україна) – Федеріко Агустін Гомес (Аргентина, 6) 3:6, 3:6

У сьогоднішньому матчі Урсу п'ять разів подав навиліт, припустився чотирьох подвійних помилок, зробив два брейки і програв п'ять геймів на своїй подачі. Поєдинок тривав 1 годину 40 хвилин.

Український тенісист втретє у кар'єрі зіграв у кваліфікації турніру ATP і знову зазнав поразки. У 2020 році Урсу поступився на старті відбору в Сантьяго, а цього року – у Штутгарті.

Також сьогодні Вадим Урсу програв четвертий матч поспіль. За участь у кваліфікації українець заробив $3,425 призових. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в TelegramДрузі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.