Ченду. 19-річний китаєць здобув дебютну перемогу в Турі, Нісікорі програв у стартовому матчі

Новини

18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола 17.09.24 14:15
Хуахін. Ястремська зазнала п'ятої поразки поспіль, поступившись 130-й ракетці світу на старті змагань Результати матчів першого кола на турнірі ATP 250 у Китаї
Chengdu Open – ATP 250
Ченду, Китай • 18-24 вересня • хард • $1,269,245
Діючий чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло

Крістофер О'Коннелл (Австралія) – Павло Котов (-) 6 :4, 7:5
Чжоу І (Китай, WC) – Цзен Чжуньсінь (Китайський Тайбей) 2:6, 6:1, 3:1 (відмова)
Адріан Маннаріно (Франція, 5) – Теренс Атман (Франція, Q) 6:7(9), 6:1, 6:3
Лукаш Клейн (Словаччина) – Адам Волтон (Австралія) 7:6(3), 6:4
Алібек Качмазов (-, Q) – Александар Ковачевич (Австралія) 6:4, 7:6(7)
Таро Даніель (Японія) – Лоренцо Сонего (Італія, 6) 6:4, 7:5
Джованні Мпетші Перрікар (Франція, 7) – Сунь Фацзін (Китай, WC) 6:7(5), 7:5, 6:4
Яннік Ганфманн (Німеччина) – Синтаро Мотідзукі (Японія, Q) 6:4, 7:6(4)
Олександар Вукіч (Австралія) – Борна Чорич (Хорватія) 3:6, 7:6 (9), 6:4
Роман Сафіуллін (-, 8) – Фабіо Фоньїні (Італія) 3:6, 6:4, 6:4
Шан Цзюньчен (Китай) – Кей Нісікорі (Японія) 6:4, 6:4
Федерико Агустін Гомес (Аргентина, Q) – Олександр Мюллер (Франція) 6:4, 7:5

+<
Чжоу І (№531 ATP) втретє грає в основній сітці турніру ATP та здобув свою дебютну перемогу. 19-річний китайський тенісист також перервав серію із чотирьох поразок.

Федеріко Агустін Гомес(№174 ATP) також уперше виграв матч в основній сітці змагань рівня Туру. Зазначимо, що цього року аргентинець брав участь у турнірі в Кордові, де програв у першому колі. Також нагадаємо, що на старті відбірної сітки Гомес був сильнішим за українця Вадима Урсу. height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/T-5sc3364do” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.