Ханчжоу. Бу Юньчаокете здобув найрейтинговішу перемогу на шляху до дебютного чвертьфіналу в Турі

Новини

18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола 17.09.24 14:15
Хуахін. Ястремська зазнала п'ятої поразки поспіль, поступившись 130-й ракетці світу на старті змагань Результати матчів п'ятниці на турнірі ATP 250 у Китаї
Ханчжоу, Китай • 28-24 вересня • хард • $1,081,395
Сітки турніру : кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Друге колоБрендон Накашима (США, 4) – Колман Вонг (Гонконг, Q) 6:7(7), 7:6(4), 6:1
Ринки Хіджиката (Австралія) – Фабіан Марожан (Угорщина, 7) відмова
Михайло Кукушкін (Казахстан) – Олександр Шевченко (Казахстан) 6:4, 7:6(3)
Бу Юньчаокете (Китай, WC) – Карен Хачанов (-, 2) 7:6(7), 4:6, 6:3

+

Брендон Накашима відіграв два матчболи наприкінці другого сету і вперше з червня зіграє у чвертьфіналі турніру ATP. Для американця це буде третій чвертьфінал у сезоні. Наступним суперником Накашими буде Рінкі Хіджіката, якого він обіграв у квітні на турнірі в Х'юстоні.

Бу Юньчаокете(№124 ATP) вперше у кар'єрі обіграв суперника, що входить до топ-30 світового рейтингу та вперше вийшов у чвертьфінал на турнірі ATP. Далі китайський тенісист зіграє проти Михайла Кукушкіна, з яким ще не зустрічався. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram =”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/etwKAHa3akI” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.