Хуахін. Хартоно вперше вийшла у півфінал у WTA-турі, Зіданшек відіграла матчболи у майже чотиригодинному протистоянні.

Новини

18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола 17.09.24 14:15
Хуахін. Ястремська зазнала п'ятої поразки поспіль, поступившись 130-й ракетці світу на старті змагань Результати чвертьфінальних матчів на турнірі WTA 250 у Таїланді
Thailand Open – WTA 250

Хуахін, Таїланд • 16-22 вересня • хард • $267,082
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Чвертьфінал

Аріанне Хартоно (Нідерланди, Q) – Май Хонтама (Японія) 4: 6, 6:2, 6:3
Лаура Зігемунд (Німеччина) – Ребека Масарова (Іспанія) 6:3, 6:4
Ребека Шрамкова (Словаччина) – Яна Фетт (Хорватія) 4:6, 6: 4, 6:1 – Тамара Зіданшек (Словенія) – Надя Подороська (Аргентина) 4:6. 7:6(3), 7:6(3)

Аріанне Хартоно взяла реванш у Май Хонтами за поразку минулого року у чвертьфіналі турніру в Токіо, де вперше зіграла на цій стадії, і проведе свій дебютний півфінал на рівні Туру. Суперницею нідерландки в суботу буде Лаура Зігемунд, яка два дні тому провела найтриваліший матч у Турі за останні 13 років.

Тамара Зіданшеку вирішальному сеті поступалася з рахунком 2:4 і відіграла чотири матчболи суперниці. Тенісистки провели на корті 3 години 41 хвилину, і це четвертий показник за тривалістю цьогорічного матчу. Словенка вперше з січня 2022 року зіграє у півфіналі турніру WTA та зустрінеться з Ребекою Шрамковою (3-0), яка тиждень тому дійшла до фіналу у Монастирі.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram

< Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.