Ченду. Музетті зробив камбек у своєму стартовому матчі, Шан Цзюньчен обіграв восьмого сіяного на шляху до 1/4 фіналу.

Новини

Сьогодні, 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі 18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола Результати чвертьфінальних матчів на турнірі ATP 250 у Китаї
Chengdu Open – ATP 250
Ченду, Китай • 18-24 вересня • хард • $1,269,245
Діючий чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Друге колоАдріан Маннаріно (Франція, 5) – Чжоу І (Китай, WC) 7:6(3), 2:6, 6:4
Шан Цзюньчен (Китай) – Роман Сафіуллін (-, 8) 5:7, 6:3, 6:3
Олександр Бублик (Казахстан, 2) – Федеріко Агустін Гомес (Аргентина, Q) 6:4, 6:4

+
Лоренцо Музетті, відігравшись із рахунку 3:5 у вирішальному сеті, зупинив переможну серію Крістофера О'Коннелла, який минулого тижня виграв титул на “челенджері” в Гуанчжоу . Італійський тенісист зіграє вже сьомий чвертьфінал цього року і спробує вшосте вийти до півфіналу, якщо обіграє Адріана Маннаріно, якому поступився минулого сезону в Індіан-Уеллс.

Шан Цзюньчен вчетверте в кар'єрі вийшов у чвертьфінал на рівні ATP. Попередні три матчі китайський тенісист також зіграв цього сезону. За свій третій півфінал Шан Цзюньчен боротиметься з Олександром Бубликом, з яким уже двічі зустрічався цього року: у березні програв на “Мастерсі” в Індіан-Уеллс, а в серпні виграв на старті US Open.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.