Сеул. Аддад Травня здобула дві перемоги за день і вийшла у фінал

Новини

Сьогодні, 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі 18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною у матчі першого кола На турнірі WTA 500 у Південній Кореї відбулися чвертьфінальні та півфінальні матчі
Hana Bank Korea Open – WTA 500
>Сеул, Південна Корея • 16-22 вересня • хард • $922,573
Діюча чемпіонка: Джесіка Пегула (США)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд
< Чвертьфінал

Дар'я Касаткіна (-, 1) – Емма Радукану (Великобританія) 6 :1 (відмова)
Діана Шнайдер (-, 4) – Марта Костюк (Україна, 5) 7:6(7), 6:3
Беатріс Аддад Травня (Бразилія, 3) – Поліна Кудерметова (-, LL) 6:2, 6:1
Вероніка Кудерметова (-) – Вікторія Томова (Болгарія) 7:5, 6:3

Півфінал

Дар'я Касаткіна (-, 1) – Діана Шнайдер (-, 4) 6:3, 6:4
Беатріс Аддад Травня (Бразилія, 3) – Вероніка Кудерметова (-) 6:4, 6:4

Беатріс Аддад Травнявперше за три зустрічі змогла обіграти Вероніку Кудерметову та вдруге цього року зіграє у фіналі. Нагадаємо, що в серпні бразилійка поступилася у матчі за титул на турнірі WTA 250 у Клівленді. Загалом для Аддад Травня це буде сьомий вирішальний матч у кар'єрі, в якому вона боротиметься за четвертий трофей. Також зазначимо, що Беатріс вже грала у фіналі турніру в Сеулі у 2017 році, коли зазнала поразки від Олени Остапенки. У лютому цього року бразильська тенісистка поступилася суперниці в півфіналі турніру WTA 500 в Абу-Дабі.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram , проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.