Хуахін. Шрамкова другий тиждень поспіль зіграє у фіналі та спробує виграти дебютний трофей

Новини

Вчора, 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі 18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола Результати півфінальних матчів на турнірі WTA 250 у Таїланді

+
Лаура Зігемундвперше з липня минулого року вийшла у фінал на турнірі рівня WTA. Загалом для німецької тенісистки це буде п'ятий вирішальний матч у Турі, в якому вона спробує виграти свій третій титул (перший з 2017 року).

Ребека Шрамкова здобула першу перемогу за чотири зіграні матчі проти Тамари Зіданшек та вдруге вийшла у фінал турніру WTA. Нагадаємо, що минулого тижня словачка зіграла у вирішальному матчі на турнірі WTA 250 у Монастирі.

Лаура Зігемунд та Ребека Шрамкова раніше не грали один проти одного. чаті в Telegram

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.