Хуахін. Шрамкова виграла свій дебютний титул WTA

Новини

Вчора, 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі 18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола Ребека Шрамкова стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 у Таїланді
Хуахін, Таїланд • 16-22 вересня • хард • $267,082
Сітки турніру : кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Фінал
Ребека Шрамкова (Словаччина) – Лаура Зігемунд (Німеччина) 6:4, 6:4

Словацька тенісистка виграла дев'ятий із останніх десяти зіграних матчів. Нагадаємо, що тиждень тому Шрамкова провела свій перший вирішальний матч у Турі на турнірі WTA 250 у Монастирі.

+
Ребекка стала вже десятою цьогорічною тенісисткою, яка вперше перемогла на турнірі WTA. Завдяки титулу в Хуахіні словачка вперше з травня повернеться до топ-100. Тоді вона дебютувала у сотні найсильніших тенісисток світу на 89-му рядку. У понеділок Шрамкова увійде до топ-70. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram =”https://www.youtube.com/embed/G5RlCazd-dY” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.