Кубок Лейвера. Збірна Європи зробила камбек у третій ігровий день і вп'яте стала переможницею турніру.

Новини

Вчора, 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі 18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною у матчі першого кола У Берліні завершився сьомий розіграш Кубка Лейвера

Карлос Алькарас – Тейлор Фрітц 6:2, 7:5

Александр Звєрєв восьмий раз за дев'ять матчів переміг Френсіса Тіафо (вперше зіграли один з одним цього сезону). Німецький тенісист поступався сетом і брейком у другому сеті (3-4), але зумів перевести поєдинок на вирішальний супер-тай-брейк, де оформив свою підсумкову перемогу.

Карлос Алькарасвдруге зіграв проти Тейлора Фрітца і вдруге його обіграв. Іспанець, який зіграв уперше на Кубку Лейвера, приніс своїй команді дві перемоги в одиночному розряді та одну в парному.

Збірна Європи через два роки знову здобула Кубок Лейвера. Загалом на рахунку європейської команди тепер п'ять перемог у семи розіграшах командного турніру. Нагадаємо, що збірна Європи виграла чотири перші Кубки Лейвера, після чого двічі чемпіоном ставала збірна Світу.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram

+
Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.