Сеул. Аддад Травня з другої спроби стала чемпіонкою турніру

Новини

Вчора, 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі 18.09.24 10:57
Сеул. Костюк здобула впевнену перемогу над Вотсоном на шляху до чвертьфіналу 17.09.24 21:45
Олександр Долгополов створив спортивний курс "Життя на пульсі 150" для воїнів та цивільних, які готуються до мобілізації 17.09.24 16:19
Хуахін. Цуренко програла четвертою сіяною в матчі першого кола Беатріс Аддад Мая виграла титул на турнірі в Південній Кореї
Hana Bank Korea Open – WTA 500 Сеул, Південна Корея • 16-22 вересня • хард • $922,573
Сітки турніру : кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Фінал
Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 3) – Дарія Касаткіна (-, 1) 1:6, 6:4, 6:1

Бразильська тенісистка втретє за чотири зустрічі обіграла Касаткіну і вперше цього року виграла одиночний титул WTA. Нагадаємо, що в серпні Аддад Травня програла у фіналі турніру WTA 250 у Клівленді.

Шлях до перемоги:
R32: BYE

R16: Айла Томлянович (Австралія) 6:3, 6:4
QF: Поліна Кудерметова (-, LL) 6:2, 6:1
SF: Вероніка Кудерметова (-) 6:4, 6:4
FR: Дар'я Касаткіна (-, 1) 1:6, 6:4, 6:1

Для бразилійки це був сьомий вирішальний матч у кар'єрі, в якому вона здобула четверту перемогу. Також зазначимо, що сім років тому Аддад Травня провела свій дебютний фінал у Турі саме в Сеулі і тоді зазнала поразки від Олени Остапенко. Перемога в столиці Південної Кореї дозволить Беатріс піднятися на 12-е місце у світовому рейтингу. Персональним рекордом тенісистки є десята позиція. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram. https://www.youtube.com/embed/Bxvq-GFW8vM” frameborder=”0″ allowfullscreen>

+
Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.