Ченду. Шан Цзюньчен вперше вийшов у фінал турніру ATP та зіграє проти Музетті

Новини

Сьогодні, 11:05
Пекін. Костюк та Ястремська стартують з другого кола, Калініна та Цуренка отримали перших суперниць Сьогодні, 09:10
Людмила Кіченок встановила новий національний рейтинговий рекорд для парного тенісу та повторила досягнення Еліни Світоліної Сьогодні, 08:45
Пекін. Стародубцева розгромила свою першу суперницю у кваліфікації і гратиме за місце в основній сітці 21.09.24 10:37
Сеул. Костюк зазнала поразки у чвертьфінальному матчі Результати півфінальних матчів на турнірі ATP 250 у Китаї
Chengdu Open – ATP 250
Ченду, Китай • 18-24 вересня • хард • $1,269,245
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Півфінал

Лоренцо Музетті (Італія, 1) – Алібек Качмазов (-, Q) 6:4, 6:2
Шан Цзюньчен (Китай) – Яннік Ганфманн (Німеччина) 6:4, 6:4.вп'яте у кар'єрі, зокрема втретє цього року, вийшов у фінал на турнірі ATP. Італійський тенісист боротиметься за свій третій титул. Попередні два він виграв у 2022 році.

Шан Цзюньчен вперше зіграє у вирішальному матчі та став другим представником Китаю на цій стадії змагань рівня ATP. Вперше це вдалося У Ібіну, який минулого року виграв титул у Далласі. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/tgMqKtZHnaU” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки !
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.