Нонтхабурі. Джавакян виграв два матчі у кваліфікації і вперше зіграє в основній сітці “челенджера”

Новини

Сьогодні, 13:46
Пекін. Калініна здобула нову суперницю, Стародубцева дебютує в основі Сьогодні, 08:30
Пекін. Стародубцева здобула розгромну перемогу у фіналі кваліфікації і вперше зіграє в основній сітці турніру WTA 1000 Вчора, 11:05
Пекін. Костюк та Ястремська стартують з другого кола, Калініна та Цуренка отримали перших суперниць Вчора, 09:10
Людмила Кіченок встановила новий національний рейтинговий рекорд для парного тенісу та повторила досягнення Еліни Світоліної Український тенісист Юрій Джавакян успішно подолав кваліфікацію на “челенджері” в Нонтхабурі
Nonthaburi 4 – ATP Challenger Tour 100
Нонтхабурі, Таїланд • 24-29 вересня • хард • $133,250
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

31-річний Юрій Джавакян, який займає 508-е місце в рейтингу АТР, здобув дві перемоги у відбірковій сітці на “челенджері” в Нонтхабурі. (№802 АТР) – 6:3, 7:5 і вперше у кар'єрі пробився до основної сітки турніру категорії ATP Challenger Tour.

В основній сітці цих змагань також зіграють українці Вадим Урсу та Ілля Марченко.