Нонтхабурі. Урсу зазнав поразки від лідера посіву у першому колі основної сітки

Новини

Сьогодні, 08:30
Пекін. Цуренко не змогла подолати перше коло, програвши шостий матч поспіль Вчора, 13:46
Пекін. Калініна здобула нову суперницю, Стародубцева дебютує в основі Вчора, 08:30
Пекін. Стародубцева здобула розгромну перемогу у фіналі кваліфікації і вперше зіграє в основній сітці турніру WTA 1000 23.09.24 11:05
Пекін. Костюк та Ястремська стартують з другого кола, Калініна та Цуренка отримали перших суперниць Вадим Урсу не зміг подолати перше коло на “челенджері” у Таїланді
Nonthaburi 4 – ATP Challenger Tour >
Нонтхабурі, Таїланд • 24-29 вересня • хард • $133,250
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше колоВадим Урсу (Україна) – Артур Казо (Франція, 1) 1:6, 2:6

Вадим Урсу вдруге в кар'єрі зіграв проти суперника з топ-100 (Артур Казо – 92-я ракетка світу) і вдруге зазнав поразки. Український тенісист двічі подав навиліт (у суперника вісім ейсів), зробив один брейк та п'ять разів програв свою подачу. Поєдинок тривав 65 хвилин. Ця поразка стала для Вадима Урсу п'ятим поспіль і це його найдовша серія поразок з осені 2018 року, коли він також не зміг виграти протягом п'яти ігор.

За свій виступ на турнірі в Нонтхабурі український тенісист заробив 1310 доларів США призових та не отримав жодного рейтингового очка.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram

+
Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.