Пекін. Чжан Шуай перервала рекордну серію поразок, Костюк дізналася про свою першу суперницю

Новини

Сьогодні, 16:09
Пекін. Калініна у двох сетах програла "кваліфаєру" у матчі першого кола Сьогодні, 10:35
Пекін. Стародубцева вперше виграла матч в основній сітці турніру WTA 1000 і далі зіграє проти першої ракетки світу в парі Сьогодні, 08:30
Пекін. Цуренко не змогла подолати перше коло, програвши шостий матч поспіль Вчора, 13:46
Пекін. Калініна здобула нову суперницю, Стародубцева дебютує в основі Результати матчів першого ігрового дня на турнірі WTA 1000 у Китаї

China Open – WTA 1000
Пекін, Китай • 25 вересня – 6 жовтня • хард • $3,211,715<
Дімальна чемпіонка: Іга Швентек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло

Еліна Аванесян (Вірменія) – Еміна Бекташ (США, LL) 6:2, 7:5
Юлія Стародубцева (Україна, Q) – Лаура Зігемунд (Німеччина) 6:4, 7:6(3)
Пейтон Стернс (США) – Джессіка Боусас Манейро (Іспанія) 6:2, 6:4
Хейлі Баптист (США, Q) – Варвара Грачова (Франція) 6:0, 6:3
Кеті Волинець (США) – Далма Галфі (Угорщина, Q) 7:5, 6:1
Наомі Осака (Японія) – Лучія Брондзетті (Італія) 6:3, 6:2
Тейлор Таунсенд (США) – Мартіна Тревісан (Італія) 6 :2, 4:6, 6:3
Клара Бюрель (Франція) – Тамара Корпач (Німеччина, LL) 6:3, 5:7, 6:3
Чжан Шуай (Китай, WC) – Маккартні Кесслер (США) 7:6(5), 7:6 (1)
Грет Міннен (Бельгія) – Еріка Андрєєва (-) 7:5, 6:2
Аліша Паркс (США, Q) – Ван Цян (Китай) 1:6, 6:4, 6: 2: Софія Кенін (США) – Ана Богдан (Румунія) 7:5, 6:2
Вікторія Томова (Болгарія) – Леся Цуренко (Україна) 6:3, 6:3
Ребека Шрамкова (Словаччина) , Q) – Ангеліна Калініна (Україна) 6:4, 6:0
Ван Сіньюй (Китай) – Травень Хонтама (Японія, LL) 6:1, 6:3
Діан Паррі (Франція) – Лян Еньшуо (Китайський Тайбей, Q) 4:6, 6:0, 6:0

+
Кеті Волинець зрівняла рахунок у очних зустрічах з Далмою Галфі, якою програла у 2022 році на трав'яному турнірі ITF W100 в Ілклі. Далі американка зустрінеться із Мартою Костюк, посіяною під 14-м номером. Раніше тенісистки не грали одна проти одної.

Чжан Шуайздобула свою першу перемогу з січня минулого року, коли вийшла у друге коло турніру WTA 250 у Ліоні. Після того китайська тенісистка програла 24 матчі поспіль, що стало рекордом як у жіночому, так і чоловічому Турі. У наступному колі Чжан Шуай зіграє проти восьмої ракетки світу Емми Наварро. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram “490” src=”https://www.youtube.com/embed/t4HDny1g49I” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.