Пекін. Синнер розпочав захист титулу, продовживши безпрограшну серію, Коболлі відіграв матчбол на старті

Новини

Вчора, 22:10
Юлія Стародубцева: "Сьогодні був важкий матч як ментально, так і фізично, і я дуже рада, що обіграла такого хорошого суперника" Вчора, 16:09
Пекін. Калініна у двох сетах програла "кваліфаєру" у матчі першого кола Вчора, 10:35
Пекін. Стародубцева вперше виграла матч в основній сітці турніру WTA 1000 і далі зіграє проти першої ракетки світу в парі Вчора, 08:30
Пекін. Цуренко не змогла подолати перше коло, програвши шостий матч поспіль Результати матчів першого ігрового дня на турнірі ATP 500 у Китаї. jpg” /> China Open – ATP 500
Пекін, Китай • 26 вересня – 2 жовтня • хард • $3,891,650
Діючий чемпіон: Яннік Сіннер (Італія)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло

Яннік Сіннер (Італія, 1) – Ніколас Яррі (Чилі) 4:6, 6:3, 6:1
Іржі Легечка (Чехія) – Педро Мартінес (Іспанія) 7:6(4), 6:2
Флавіо Коболлі (Італія) – Олександр Бублик (Казахстан, 8) 4:6, 6:1, 7:6(4)
Павло Котов (-, Q) – Чжоу І (Китай, WC) 1:6, 6 :3, 7:5
Адріан Маннаріно (Франція) – Лоренцо Сонего (Італія) 1:6, 6:2, 6:3
Таллон Грикспор (Нідерланди) – Міомір Кецманович (Сербія) 6:7(3 ), 6:2, 6:3

+

Яннік Сіннер сьогодні виграв 12-й матч поспіль. Нагадаємо, що в серпні італієць переміг на “Мастерсі” в Цинциннаті, а на початку цього місяця став чемпіоном на US Open.

Флавіо Коболлівперше бере участь в азіатській серії турнірів і відіграв один матчбол наприкінці вирішального сету. зустрічах із сербським тенісистом. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. //www.youtube.com/embed/dLkZU_XaZJA” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.