Пекін. Соррібес Тормо виграла рекордний за тривалістю матч у сезоні, визначилася перша суперниця Ястремської

Новини

Вчора, 22:10
Юлія Стародубцева: "Сьогодні був важкий матч як ментально, так і фізично, і я дуже рада, що обіграла такого хорошого суперника" Вчора, 16:09
Пекін. Калініна у двох сетах програла "кваліфаєру" у матчі першого кола Вчора, 10:35
Пекін. Стародубцева вперше виграла матч в основній сітці турніру WTA 1000 і далі зіграє проти першої ракетки світу в парі Вчора, 08:30
Пекін. Цуренко не змогла подолати перше коло, програвши шостий матч поспіль Результати матчів четверга на турнірі WTA 1000 у Китаї

Сара Соррібес Тормо (Іспанія, Q) – Гао Сіньюй (Китай) , WC) 6:7(4), 7:5, 7:5
Вей Сицзя (Китай, WC) – Олена-Габріела Русе (Румунія, Q) 6:4, 7:6(6)
Крістіна Букша (Іспанія) – Яо Сіньсінь (Китай, WC) 6:3, 6:2
Елізабетта Коччаретто (Італія) – Аріна Родіонова (Австралія, Q) 4:6, 6:4, 6:3
Кароліна Мухова (Чехія) – Анна Блінкова (-) 6:1, 6:1
Жаклін Крістіан (Румунія) – Анна Бондар (Угорщина) 6:1, 7:6(5)

+
Мананчая Савангкав та Вей Сицзя здобули свої перші перемоги в основній сітці змагань рівня Туру. Для таїландської тенісиски це другий виступ в основі, а представниця Китаю відіграє третій турнір у кар'єрі. . Тенісистки перевершили попередній рекорд, який був встановлений минулого тижня на турнірі WTA 250 у Хуахіні, де Лаура Зігемунд перемогла Ван Сіюй за 4 години 9 хвилин. Жаклін Крістіан перервала серію з чотирьох поразок. і виграла свій перший матч на харді з березня.

Надя Подоросказіграє проти Даяни Ястремської у другому колі. Цього сезону аргентинка програла українській тенісистці в першому колі Вімблдона. 490″ src=”https://www.youtube.com/embed/o-wwjAawnG4″ frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.