Пекін. Бу Юньчаокете зупинив безпрограшну серію співвітчизника, Алькарас та Музетті вийшли у друге коло

Новини

Сьогодні, 13:55
Пекін. Костюк програла Волинець у своєму стартовому матчі на турнірі Сьогодні, 12:00
Юлія Стародубцева – про вихід у третє коло на турнірі Пекіні: "Сьогодні все летіло у правильний бік" Сьогодні, 08:35
Пекін. Стародубцева здобула найрейтинговішу перемогу в кар'єрі, розгромивши сіяну тенісистку в матчі другого кола 25.09.24 22:10
Юлія Стародубцева: "Сьогодні був важкий матч як ментально, так і фізично, і я дуже рада, що обіграла такого хорошого суперника" На турнірі ATP 500 у Китаї завершилися матчі першого кола.

+

Бу Юньчаокете зупинив переможну серію Шана Цзюньчена, який у вівторок виграв свій дебютний титул на турнірі ATP 250 у Ченду. Далі китайський тенісист зіграє проти Лоренцо Музетті, який і поступився Шану Цзюньчену у вирішальному матчі.

Карлос Алькарас за вихід у чвертьфінал посперечається з Таллоном Грикспором, якого обіграв два місяці тому у другому колі Олімпійських ігор. Загалом іспанець виграв у чотирьох з п'яти матчів проти нідерландського тенісиста. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram “490” src=”https://www.youtube.com/embed/Ni5CADHA6iM” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.