Токіо. Шелтон продовжує захист титулу, Дрейпер обіграв восьмий номер рейтингу

Новини

Сьогодні, 13:55
Пекін. Костюк програла Волинець у своєму стартовому матчі на турнірі Сьогодні, 12:00
Юлія Стародубцева – про вихід у третє коло на турнірі Пекіні: "Сьогодні все летіло у правильний бік" Сьогодні, 08:35
Пекін. Стародубцева здобула найрейтинговішу перемогу в кар'єрі, розгромивши сіяну тенісистку в матчі другого кола 25.09.24 22:10
Юлія Стародубцева: "Сьогодні був важкий матч як ментально, так і фізично, і я дуже рада, що обіграла такого хорошого суперника" На турнірі ATP 500 у Японії відомі перші учасники чвертьфіналів

Джек Дрейпер (Великобританія) – Хуберт Хуркач (Польща, 2) 6:4, 6:4

+: Діючий чемпіон турніру у Токіо Бен Шелтон за місце у півфіналі боротиметься з Артуром Фісом, який пройшов у чвертьфінал, програвши перший сет Маттео Берреттіні. Італієць був змушений знятися з матчу через травму м'язів живота.

Джек Дрейпер (№20 ATP) записав у свій актив п'яту в кар'єрі перемогу над гравцем, який входить до топ-20 рейтингу. Цього сезону британському тенісистові це вдалося вже втретє. Далі Дрейпер зустрінеться з Уго Умбером. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. https://www.youtube.com/embed/xw7hC-_E2Qo” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.