Пекін. Сіннер виграв 13-й матч поспіль, Коболлі зіграє шостий чвертьфінал у сезоні

Новини

Сьогодні, 17:48
Пекін. Ястремська у трьох сетах поступилася Подоросці у матчі другого кола Вчора, 13:55
Пекін. Костюк програла Волинець у своєму стартовому матчі на турнірі Вчора, 12:00
Юлія Стародубцева – про вихід у третє коло на турнірі Пекіні: "Сьогодні все летіло у правильний бік" Вчора, 08:35
Пекін. Стародубцева здобула найрейтинговішу перемогу в кар'єрі, розгромивши сіяну тенісистку у матчі другого кола На турнірі ATP 500 у Китаї відомі перші чвертьфіналісти

+

Яннік Сіннер продовжує захист титулу в Пекіні та спробує продовжити свою переможну серію до 14 матчів у зустрічі з Іржі Легечкою, якого обіграв у березні цього року на “Мастерсі” в Індіан-Уеллс.

Флавіо Коболліздобув другу перемогу у трьох матчах проти Котова цього року і всьоме в кар'єрі вийшов у чвертьфінал на рівні ATP. Цього сезону італієць зіграє на цій стадії вшосте і спробує втретє вийти до півфіналу. Далі Коболлі зіграє проти Данила Медведєва і для нього це буде сьомий матч проти гравця з топ-10. У попередніх шести він програв. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. ://www.youtube.com/embed/fmKg92wEbuE” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” вимагає вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.