Шанхай. Монфіс і Умбер посперечаються за місце в 1/8 фіналу, “кваліфаєр” Вукіч обіграв дев'ятий номер рейтингу

Новини

Вчора, 15:17
Пекін. Стародубцева у трьох сетах програла шостій ракетці світу Гауфф у чвертьфінальному матчі 01.10.24 18:25
Юлія Стародубцева: "Мені дуже подобається грати зараз у теніс і дуже подобається те, як я граю" 01.10.24 12:45
Пекін. Стародубцева з "бубликом" перемогла 14-ту ракетку світу Калинську і зіграє у чвертьфіналі проти чемпіонки турніру Grand Slam 30.09.24 13:25
Шанхай. Марченко зазнав поразки на старті кваліфікації, зігравши вперше за 2,5 роки на "Мастерсі" Результати матчів третього ігрового дня на турнірі ATP Masters 1000 у Китаї
Шанхай, Китай • 2-13 жовтня • хард • $10,298,535
Чинний чемпіон: Хуберт Хуркач (Польща)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Друге коло

Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 31) – Пабло Карреньо Буста (Іспанія, PR) 7:6(5), 3:6, 7:5
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) – Артур Фіс (Франція, 21) 7: 6(4), 7:6(5)
Алехандро Табіло (Чилі, 19) – Артур Ріндеркнех (Франція) 6:3, 6:2
Томаш Махач (Чехія, 30) – Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 1:6, 7:6(6), 6:4<
Александар Вукіч (Австралія, Q) – Каспер Рууд (Норвегія, 8) 6:4, 6:4 Стефанос Ціципасвзяв реванш у Кея Нісікорі за поразку у другому колі “Мастерса” в Монреалі і зрівняв рахунок у особистих зустрічах із японцем (2-2). Далі грецький тенісист спробує вперше за два місяці здобути дві перемоги поспіль, якщо обіграє Олександра Мюллера

Гаель Монфісвдруге обіграв Себастіана Баеса (зустрічалися минулого року на старті Ролан Гаррос) і вперше з 2016 року вийшов у третє коло китайського “Мастерса”. Його найкращий результат на цьому турнірі – чвертьфінал у 2013 році. Далі француз зіграє проти свого співвітчизника Уго Умбера, з яким уже двічі зустрічався в лютому: переміг на турнірі в Досі і за тиждень програв йому в Дубаї. вперше у кар'єрі обіграв суперника, який входить до топ-10 світового рейтингу, зігравши шостий такий матч. Австралієць також вперше вийшов у третє коло на турнірі серії “Мастерс” і зіграє проти Томаша Махача, який сьогодні у вирішальному сеті зробив камбек, поступаючись з рахунком 0:3.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.