Пекін. Чжен Ціньвень уперше в кар'єрі вийшла до півфіналу турніру WTA 1000

Новини

03.10.24 15:17
Пекін. Стародубцева у трьох сетах програла шостій ракетці світу Гауфф у чвертьфінальному матчі 01.10.24 18:25
Юлія Стародубцева: "Мені дуже подобається грати зараз у теніс і дуже подобається те, як я граю" 01.10.24 12:45
Пекін. Стародубцева з "бубликом" перемогла 14-ту ракетку світу Калинську і зіграє у чвертьфіналі проти чемпіонки турніру Grand Slam 30.09.24 13:25
Шанхай. Марченко зазнав поразки на старті кваліфікації, зігравши вперше за 2,5 роки на "Мастерсі" Китайська тенісистка продовжує боротьбу за титул на домашньому турнірі

China Open – WTA 1000
Пекін , Китай • 25 вересня – 6 жовтня • хард • $8,955,610
Дійсна чемпіонка: Іга Швентек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Чвертьфінал
Чжен Циньвень (Китай, 5) – Мірра Андрєєва (-, 17) 5:7, 6:0, 6:4

У вирішальному сеті Чжен Циньвень програвала з рахунком 2:4, після чого виграла чотири гейми поспіль. Китайська тенісистка вп'яте у кар'єрі зіграла у чвертьфіналі турніру WTA 1000 і здобула першу перемогу.З 2009 року, коли у Турі відбулася зміна форматів турнірів, Чжен Ціньвень стала лише третьою представницею Китаю, яка дійшла до півфіналу у Пекіні. Раніше це вдавалося Лі На (2010, 2012) та Ван Цян (2018).

Свій четвертий півфінал цього сезону Чжен Ціньвень зіграє проти Кароліни Мухової, яку обіграла в липні у фінальному матчі ґрунтового турніру WTA.