Пекін. Мухова зупинила Чжен Ціньвень на стадії півфіналу і боротиметься за найбільший титул у кар'єрі

Новини

Сьогодні, 15:10
Ухань. Стародубцева за 2,5 години здобула вольову перемогу у першому колі відбіркового турніру Сьогодні, 14:19
Ухань. Костюк та Ястремська стартують в основній сітці змагань 03.10.24 15:17
Пекін. Стародубцева у трьох сетах програла шостій ракетці світу Гауфф у чвертьфінальному матчі 01.10.24 18:25
Юлія Стародубцева: "Мені дуже подобається грати зараз у теніс і дуже подобається те, як я граю" Кароліна Мухова зіграє у вирішальному матчі на турнірі WTA 1000 у Китаї
< ="font-family:Verdana">China Open – WTA 1000
Пекін, Китай • 25 вересня – 6 жовтня • хард • $8,955,610
Чинна чемпіонка: Іга Швентек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Півфінал
Кароліна Мухова (Чехія) – Чжен Ціньвень (Китай, 5) 6:3, 6:4

Чеська тенісистка взяла реванш у Чжен Ціньвень за поразку в липні у фінальному матчі турніру WTA 250 у Палермо і вийшла вперед у рахунку протистоянь із китаянкою (2-1).

Мухова записала до свого активу 14-ту перемогу над суперницею з топ-10 рейтингу та третю цього року. Нагадаємо, що у чвертьфіналі чешка, яка займає 49-е місце в рейтингу, обіграла другу ракетку світу Аріну Соболенко. Також Мухова – друга чешка, яка дійшла до фіналу у столиці Китаю. Раніше це вдавалося Петрі Квітовій у 2014 році.

Кароліна Мухова вшосте у кар'єрі зіграє у фіналі змагань на рівні Туру. Свій єдиний трофей вона виграла у 2019 році на турнірі WTA 250 у Сеулі.