Черговий кринж від “нейтрального”: Медведєв отримав два попередження за неспортивну поведінку на корті і був оштрафований на одне очко

Новини

Сьогодні, 08:45
Ухань. Цуренко у двох сетах перемогла "нейтральну" Андрєєву і пройшла в основну сітку Вчора, 15:10
Ухань. Стародубцева за 2,5 години здобула вольову перемогу у першому колі відбіркового турніру Вчора, 14:19
Ухань. Костюк та Ястремська стартують в основній сітці змагань 03.10.24 15:17
Пекін. Стародубцева у трьох сетах програла шостій ракетці світу Гауфф у чвертьфінальному матчі Данило Медведєв у черговий раз “відзначився” своєю поведінкою під час поєдинку проти італійця Маттео Арнальді на “Мастерсі” в Шанхаї.

На початку другого сету “нейтральний” тенісист отримав попередження за неспорт, м'ячем об шорти ззаду, перед тим, як повернути його супернику. Після цього він почав говорити із суддею на вежі, прикривши рот рукою і отримав друге попередження за неспортивну поведінку, а також штраф на одне очко.

У відповідь на це, Медведєв продовжив суперечку із суддею сказавши: “Відмінне рішення, суддя. Тобі зручно сидиться? Хочеш заспокоїти ситуацію – просто йди з корту. Так, дав мені ще попередження, такий розумний. Такий розумний. Викликай супервайзера”. Після закінчення гейму суддя звернувся до Медведєва: “Данило, ти був несправедливий. Що я зробив не так? Скажи мені”. Медведєв відмовився говорити і після цього на корт вийшов. супервайзер. Суддя пояснив йому винесене попередження тим, що Медведєв говорив з ним, прикриваючи рота: “Це недолік поваги, неспортивна поведінка”. 6:4, 6:4.