Ухань. Стародубцева програла у фінальному раунді кваліфікації

Новини

Сьогодні, 08:45
Ухань. Цуренко у двох сетах перемогла "нейтральну" Андрєєву і пройшла в основну сітку Вчора, 15:10
Ухань. Стародубцева за 2,5 години здобула вольову перемогу у першому колі відбіркового турніру Вчора, 14:19
Ухань. Костюк та Ястремська стартують в основній сітці змагань 03.10.24 15:17
Пекін. Стародубцева у трьох сетах програла шостій ракетці світу Гауфф у чвертьфінальному матчі Юлія Стародубцева не змогла вийти в основну сітку турніру WTA 1000 у Китаї
Wuhan Open – WTA 1000
Ухань, Китай • 7-13 жовтня • хард • $3,221,715
Дійсна чемпіонка: Аріна Соболенко (-)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Кваліфікація. Фінал
Юлія Стародубцева (Україна) – Анна Бондар (Угорщина, 15) 6:7(4), 4:6< /span>

Українській тенісистці не вдалося вдруге цього року обіграти Бондар. Наприкінці червня Стародубцева була сильнішою за представницю Угорщини у стартовому раунді відбору на Вімблдоні. Зазначимо, що за останні два тижні це був дев'ятий матч для українки. Перед виступом в Ухані Стародубцева грала на турнірі WTA 1000 у Пекіні, де також стартувала з кваліфікації, і дійшла до чвертьфіналу. Раніше сьогодні в основну сітку змагань в Ухані вийшла Леся Цуренко.

Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram

+
Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.